top of page

DESTEK OLMA YOLLARI

KURULUŞ olarak Bilim Kızı ile Yaşama Değer Katın.... 

Kuruluşunuzda, uluslar arası referans dokümanlar eşliğinde, kurumsal İnovasyon Yönetimi kurmak istiyor iseniz, ülkemizin inovasyon yönetimi alanında başarı örneklerinin deneyimini öğrenmek istiyor iseniz, REHBER kitabımızı satın alarak Bilim Kızı projemize de katkı sağlamış olursunuz.

Kuruluşunuzdaki  kadınlara, bilime ve yaşama değer verdiğinizi ifade etmek, 'Sen DEĞERLİSİN' demek istiyor iseniz, Pİ-GİRL logolo özel gümüş takılarımızdan satın alarak Bilim Kızı projemize de katkı sağlamış olursunuz.

Kurumsal siparişleriniz için Lütfen mail atın....

Kuruluşunuzda v sürdürülebilirlik ilkelerine uygun doğaya, bilime ve kadına değer verdiğinizi ifade etmek, naylon torbalar kullanmak yerine bez çantalarımız ile yaşama değer verdiğinizi  göstermek istiyor iseniz, özel bez çantalarımızdan satın alarak Bilim Kızı projemize de katkı sağlamış olursunuz.

Kurumsal siparişleriniz için Lütfen mail atın....

Bilim Kızı 2024 Takvimi.jpg

Her yıl geleneksel olarak hazırladığımız ÇAĞDAŞ BİLİM KADINLARI KOLLEKSİYONU haline gelen değerli çağdaş bilim kadınlarından oluşan Bilim Kızı 2024 TAKVİMİ’mizde yine ülkemizin bilim kadınlarının başarılarına tanıklık edeceksiniz. 

KURUMSAL siparişlerinizde 2.Sayfamızda SPONSOR olacak Firma-Kurum LOGOSU ve YENİ YIL MESAJI’nı içerecektir. 100 ve üzeri siparişler için bize mail göndermeniz yeterlidir.  Böylece müşterilerinize, tedarikçilerinize ve paydaşlarınıza KURUMSAL TAKVİMİZİ HEDİYE ederek, sosyal sorumluluk projenizi hayata geçirebilirsiniz. Kurumsal siparişleriniz için Lütfen mail atın....

Bilim Kızı TAKVİMİ 2024 de yer alan ÇAĞDAŞ Bilim kadınlarımız ve başarıları; (unvan ve alfebetik sırada)

 1. Prof Dr. Aylin Yana UÇAR

 2. Prof Dr. Nesrin ÖZEREN

 3. Doç. Dr. Elif ALTÜRK

 4. Doç.Dr. Halide Nihal AÇIKGÖZ

 5. Doç. Dr. Handan KAYHAN

 6. Doç.Dr. Meral MÜYESSER

 7. Doç. Dr. Nermin DEMİRKOL

 8. Dr. Emine SEVER

 9. Dr. Nesrin Manav TATAR

 10. Dr. Nesibe Manav MUTLU

 11. Dr. Pınar Senay ÖZBEY

 12. Dr. Şeyma Bozkurt UZAN

Bireysel Kolleksiyonunuzu tamamlamak için 2022-2023 TAKVİM lerimizi de SATIN alabilirsiniz. 

Bilimi, Kadını ve YAŞAMI  DESTEKLEYİN

Bilim Kızı YENİ YIL TAKVİMİZDE  ÇAĞDAŞ bilim kadınlarımızın uluslararası başarılarını öğreneceksiniz.

 

Hem Bilim Kızlarımızın mentorleri olan bu harika bilim kadınlarının çalışmalarını tanıyacaksınız hem de yaşama, bilime ve kadınlara değer katacaksınız. 

 

Ayrıca kurumsal siparişlerinize LOGONUZU ve ilave ediyoruz. Böylece müşterilerinize, tedarikçilerinize ve paydaşlarınıza KURUMSAL TAKVİMİZİ HEDİYE ederek, sosyal sorumluluk projenizi hayata geçirebilirsiniz. Lütfen Kurumsal SİPARİŞLERİNİZE teklif almak için MAİL atınız. 

Bireysel ÇAĞDAŞ BİLİM KADINLARI Kolleksiyonunuzu tamamlamak için SATIN ALIN

Bilim Kızı 2024 Takvimi.jpg
bottom of page