DESTEK OLMA YOLLARI

Bilim Kızı ile Yaşama Değer Katın....

Bilim Kızı gümüş küpeleri

Gümüş Takı Alın

bilim-k%C4%B1z%C4%B1-bez-cantalar%C4%B1_

Bez Çanta, Kupa, Defter Alın

Kuruluşunuzda, uluslar arası referans dokümanlar eşliğinde, kurumsal İnovasyon Yönetimi kurmak istiyor iseniz, ülkemizin inovasyon yönetimi alanında başarı örneklerinin deneyimini öğrenmek istiyor iseniz, REHBER kitabımızı satın alarak Bilim Kızı projemize de katkı sağlamış olursunuz.

Kuruluşunuzdaki  veya hayatınızdaki kadınlara, bilime ve yaşama değer verdiğinizi ifade etmek, 'Sen DEĞERLİSİN' demek istiyor iseniz, Pİ-GİRL logolo özel gümüş takılarımızdan satın alarak Bilim Kızı projemize de katkı sağlamış olursunuz.

Kuruluşunuzda ve özel yaşamınızda sürdürülebilirlik ilkelerine uygun doğaya, bilime ve kadına değer verdiğinizi ifade etmek, naylon torbalar kullanmak yerine bez çantalarımız ile yaşama değer verdiğinizi  göstermek istiyor iseniz, özel bez çantalarımızdan satın alarak Bilim Kızı projemize de katkı sağlamış olursunuz.

8 mart-bilim kızı hediyelikleri.jpeg

Bilim Kızı ÇALIŞAN KADIN PAKETİMİZ ile UNDP Sürdürülebilirlik hedeflerinizde HEDEF 4 NİTELİKLİ EĞİTİM ve HEDEF 5 TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ amaçlarınıza uygun şekilde;

 

Hem Bilim Kızı projemizdeki Bilim Kızı projemizdeki kızlarımızın bilimsel kariyerlerinde kararlı ve azimli ilerlemelerini kolaylaştıracak etkinliklerimizi  destekleyin hem de yaşama, bilime ve kadınlara değer katın. 

Yaşamınıza değer katan kadınlara SEN DEĞERLİSİN demek için sevdiğiniz kadınlara bireysel hediyeler alabileceğiniz gibi, ayrıca kurumsal siparişlerinize LOGONUZU ve ilave ediyoruz. Kurumsal siparişiniz için lütfen MAİL gönderiniz. Böylece sürdürülebilirlik hedeflerinize de erişmek için sosyal sorumluluk projenizi hayata geçirebilir ve mesajınızı tüm kamu oyuna iletebilirsiniz.

Bilimi, Kadını ve YAŞAMI  DESTEKLEYİN

Bilim Kızı YENİ YIL TAKVİMİZDE  ÇAĞDAŞ bilim kadınlarımızın uluslararası başarılarını öğreneceksiniz.

 

Hem Bilim Kızlarımızın mentorleri olan bu harika bilim kadınlarının çalışmalarını tanıyacaksınız hem de yaşama, bilime ve kadınlara değer katacaksınız. 

 

Ayrıca kurumsal siparişlerinize LOGONUZU ve ilave ediyoruz. Böylece müşterilerinize, tedarikçilerinize ve paydaşlarınıza KURUMSAL TAKVİMİZİ HEDİYE ederek, sosyal sorumluluk projenizi hayata geçirebilirsiniz. 

agenda.jpeg