top of page
Ara
  • mujgan9

Bilim Kızı Bülteni 3 (Kasım-Aralık 2021)

Merhaba Bilim Kızı gönüllüleri;

2022 yılına girdiğimiz bu günlerde yeni yılın sizlere ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk ve başarı dolu yenilikler getirmesini dileriz. Bilim Kızı projemize yoğun ilgi nedeni ile daha çok desteğe ihtiyaç duyuyoruz. Başvuran kızlarımızın çoğuna destek olmak istiyoruz. Bunun için sizlerin değerli katkılarınıza ihtiyacımız var. Katkınızı nasıl yapmak isteriniz?

1- Kuruluşunuzda çalışan kadınlara ne kadar değerli olduklarını ifade etmek için toplu GÜMÜŞ TAKIlarımızdan alabilirsiniz

2- Çevreye dost olmak için BEZ ÇANTAlarımızdan topluca alabilirsiniz.

3- Yeni yıl hediye sepetinizi Bilim Kızı sitemizden alarak böylece projemize destek olabilirsiniz.

4- Bilim Kızı mentörlerimizden oluşan çağdaş bilim kadınlarının başarılarının yer aldığı Bilim Kızı TAKVİMİ mizden kurumsal olarak ısmarlayarak, müşterilerinize ve tedarikçilerinize BİLİME, YAŞAMA, KADINA değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Soru ve önerileriniz için bana her zaman ulaşabilirsiniz. Heyecanla benim de Bilim Kızı'm olsun diyen dostlardan haber bekliyorum.

Bilim Kızı Uluslararası Tanıtımı

15-20 Kasım 2021 tarihinde BAKÜ-Azerbeycan'da uluslararası Sosyal Girişimcilik Forumu'nda KEYNOTE SPAKER olarak Bilim Kızı Projemizi sunduk.

Bilim Kızı projemizi tanıtıp ürünlerimiz ile nasıl destek olunabileceğini de ifade ettik.

Forum kapanış toplantısında ülke ve Bilim Kızı masamız ile ürünlerimizin tanıtımını yaptık. Bakü üniversiteleri ile işbirliği fırsatlarını konuştuk.

Bilim Kızı MENTORLUK HİZMETİMİZ

MENTORLUK eğitimlerini tamamlayan bilim kadınlarından oluşan hocalarımız ve bilim kızlarımız eşleştirme toplantımızla eşleştirilerek Ekim 2021 itibari ile yapılandırılmış mentorluk hizmetimize başladılar.

İlk iki ayın değerlendirmesini hem MENTİ hem de MENTOR hocalarımız ile gerçekleştirerek sürecin planladığımız gibi ilerleyip ilerlemediğini hep birlikte gözden geçirdik.

19 Kasım 2021 de ise Prof Dr. Sinan CANAN hocamız biyoloji alanında bilimsel kariyer yapma fırsatlarını ve gelişmeleri paylaştı. You tube kanalımızdan Prof Dr. Sinan CANAN hocamızın seminerini izleyebilirsiniz.

Bilim Kızı projemize destek veren MAVİNAR Bilim ve Onur Demirkapı hocamız ücretsiz YAPAY ZEKA ve PHYTHON eğitimi vermeye başladı.

Mentor hocamız Dr. Meral Müyesser ABD'den bize yetkinlik geliştirmekte de destek verdi. İngilizce konuşma, akademik yazım yetkinliklerimizi geliştirmek için eğitimlere başladı.

Bilim Kızı Yılbaşı Hediyeleri ile DESTEK SAĞLAYIN

Bilim Kızı TAKVİMİ ile 2022 yılını yaşar iken Bilim Kızı MENTORLERİNDEN oluşan çağdaş bilim kadınlarının başarılarına da tanıklık etmek ister misiniz?

Yeni yıl sepetimizi gördünüz mü? Sizde kurumsal olarak sipariş vererek yeni yıl hediyeniz ile sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi sevindirir ile Bilim Kızı'na destek verir misiniz?

Bilim Kızı Bez Çantalarımız Satışta

3 farklı tasarımda el ve sırt çantası olarak 6 model ürettiğimiz bez çantalarımız artık satışta. Sizin de bir BİLİM KIZI'nız olması için bez çantalarımızdan alarak destek olmak istiyorsanız hemen BAĞLANTIYA TIKLAYIN

Bilim Kızı Yeni Gümüş Takı Kolleksiyonumuz Satışta

Bilim Kızı gümüş zincir küpeleri, Broşu, bilekliğini gördünüz mü? Yeni trend ürünlerimiz çok güzel ....Bilim KIZI sitemizden hemen SATIN ALABİLİRSİNİZ


18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page